Wie zijn wij?

Over Multihulp

Multihulp is een hulpverleningsorganisatie die gericht is op het begeleiden van jongeren en jongvolwassenen met diverse culturele achtergronden.

Diensten

Multihulp biedt verschillende soorten zorg aan jongeren en jongvolwassenen. Lees hier meer over de zorg die Multihulp kan bieden.

Contact

Neem contact met ons op om te kijken waar we u bij kunnen helpen. Dit kan telefonisch, maar ook via onze contactpagina.

Ons team

Ons bedrijf bestaat uit gedreven professionals met een gezonde passie voor hun werk. We delen een gemeenschappelijk set van waarden en dat zie je terug in alles dat we doen.

S. Daymaz

Gezinscoach

s.daymaz@multi-hulp.nl

E. Yuceyurt

Ambulant gezinsbegeleider

e.yuceyurt@multi-hulp.nl
06-25442144

N. Daymaz

Zorgcoördinator

n.daymaz@multi-hulp.nl
06-17730755

M. Zorluer

Ambulant begeleider

m.zorluer@multi-hulp.nl

N. Akdag

Ambulant begeleider

n.akdag@multi-hulp.nl

E. Jacobs

Communicatiemedewerker

e.jacobs@multi-hulp.nl

ArabicDutchEnglishFrenchGermanTurkish